POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [15.09.2020, 14:05:54] • Świnoujście

Straż Miejska: tego jeszcze nie było

Straż Miejska: tego jeszcze nie było

fot. Straż Miejska

Z takim przypadkiem świnoujska Straż Miejska miała do czynienia po raz pierwszy. Dziś w południe niemiecki kierowca wykazał się wyjątkową fantazją.

Mężczyzna zaparkował auto na środku plaży, zamknął je i wraz ze znajomymi beztrosko poszedł się kąpać. Ta niefrasobliwość słono go jednak kosztowała. Strażnicy Miejscy nie mieli litości. Mężczyzna zapłacił mandat w wysokości 500 zł gotówką za złamanie zakazu ruchu.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 132, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 132

Gość • Czwartek [17.09.2020, 10:26:55] • [IP: 37.30.51.***]

18:31 Jeśli statystyki są, cytuję, ogólnodostępne, to po co pytasz o statystyki?

Gość • Czwartek [17.09.2020, 10:10:44] • [IP: 94.254.232.***]

Pan Niemiec pokazuje wam gdzie bedzie niebawem parking dla waszego Pana.W lato zapłaciłem w zakopanym 150 zł i w pakiecie miałem całodzienne pilnowanie samochodu przez straż miejska i nawet założyli mi blokadę, aby nikt nie ukradł za legalny parking bym zapłacił o wiele więcej, ale ze jestem ze Świnoujścia i mam wrodzona oszczędność to pokazałem im jak to sie robi po naszemu wiec dziwie się panu Niemcowi ze nie zostawil auta na caly dzien a miał takie prawo

Gość • Czwartek [17.09.2020, 09:54:27] • [IP: 5.173.129.**]

Tak to jest jak się konsekwentnie nie reaguje na takie przypadki. W zeszłym roku zadzwoniliśmy na policję z informacją, że mężczyzna z kobietą wjechali samochodem na plażę pod samą wodę między LNG a Międzyzdrojami. Pani policjant, która miała dyżur zapytała po zgłoszeniu co ona ma zrobić... No i nie zrobiła nic, bo leżeliśmy jeszcze jakiś czas opalając się i żaden patrol nie przyjechał, pomimo że podaliśmy gdzie dokładnie stoi samochód.

Gość • Czwartek [17.09.2020, 07:34:34] • [IP: 164.127.139.***]

takie miasto NIEMIEC NASZ PAN!nie dziwne ze niemcy smieja sie opowiadajac jak spedzili tu czas.wszystko im wolno!

Gość • Środa [16.09.2020, 22:48:16] • [IP: 77.111.247.**]

Tego bełkotu nie idzie czytać.

Gość • Środa [16.09.2020, 20:19:48] • [IP: 77.190.210.***]

500 euro to by go ruszylo! a tak bedzie opowiadal na imprezach jaki to on bohater.

Gość • Środa [16.09.2020, 18:31:01] • [IP: 31.0.34.***]

37.30.51 ale właściwie o co ci chodzi? Proste pytanie, czy wyjawią statystyki, coś co jest ogólnodostępne. Chyba że jesteś strażnikiem i odwracasz uwagę od tego, że nic nie robiliście.

Gość • Środa [16.09.2020, 13:10:05] • [IP: 167.114.102.***]

Ładne auto.

"ble ble ble" • Środa [16.09.2020, 12:41:03] • [IP: 37.30.51.***]

11:50...39.*** nie wiem, czy strażników miejskich nienawidzisz, czy kochasz miłością zawiedzioną i platoniczną, ale niezależnie od uczuć są fakty: ten portal opisywał, jak kosili w dzielnicy nadmorskiej, zakładali blokady na koła aut polskich i niemieckich. Jeśli masz coś pisać i krytykować to chociaż poczytaj uważnie Iswinoujscie pl. Jak to łatwo bębnić na klawiaturze i ryczeć jak byk na pastwisku.

Gość • Środa [16.09.2020, 12:38:40] • [IP: 31.0.83.***]

Gość • Środa [16.09.2020, 12:21:54] • [IP: 94.254.224.***]

Wysokość mandatu to była ironia ze strony redaktora, czytajcie ze zrozumieniem.

Gość • Środa [16.09.2020, 11:50:22] • [IP: 31.0.39.***]

I oni się chwalą jednym wystawionym mandatem? Od początku września to jedyny" sukces" straży miejskiej? WOW! Może tak pokarzą pełne statystyki z okresu lipiec - sierpień? Wtedy zobaczymy jak" ciężko" pracowali.

Roman Gejer • Środa [16.09.2020, 11:44:28] • [IP: 5.173.130.**]

137.*** akurat w naszej straży miejskiej nie ma starych policjantów ani milicjantów. A mandaty widać Niemcom walą z górnej półki. Nie obrażaj ludzi czytelnik.

Gość • Środa [16.09.2020, 11:25:37] • [IP: 176.221.123.***]

Nasz Kraj jest Państwem Biednym jesteśmy na Dorobku Turyści sa bogaci to muszą szybko zostawic swoje Euro u Nas

Gość • Środa [16.09.2020, 11:15:48] • [IP: 176.221.123.***]

pieniadze za mandaty od straży Miejskiej idą do Kasy Miasta inne miasta mają kasy pełne pieniedzy bo mają parking Lawety itd w Swinoujsciu tego nie ma

Gość • Środa [16.09.2020, 11:09:35] • [IP: 176.221.123.***]

niemiecki kierowca plażą ze Swinoujscia pojechał do Ahlbecku tam go zatrzymali sprawa trafiła do Sądu a Francuzki kierowca pojechał ze Swinoujscia do Ahlbecku przez Las tam go zatrzymali szybko stanął przed Sądem

Gość • Środa [16.09.2020, 10:57:55] • [IP: 77.253.29.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Mieszkaniec • Środa [16.09.2020, 10:23:44] • [IP: 188.146.174.***]

Dochód do budżetu państwa od tego Niemca gwarantowany.

Gość • Środa [16.09.2020, 10:14:07] • [IP: 37.248.166.***]

Miałem 10 może 12 lat jechałem rowerem ulica jednokierunkowa pod prąd. Milicjant nie. Miał litości matka musiała zapłacić za mnie mandat 50 zł. Kiedyś to było dużo pieniędzy. Pozdrawiam

Gość • Środa [16.09.2020, 10:08:02] • [IP: 37.47.136.***]

Nasi włodarze, handlarze z" Sezamkowej", hotelarze i restauratorzy i deweloperzy kłaniają się Niemcom w pas i pokazują ich wyższość. Za euro od Niemca sprzedają nie tylko polską ziemię ale sprzedali by swoją wiarę, ojca, matkę i wszystkich dookoła. Chciwość, chciwość i jeszcze raz chciwość. Toksyczne miasto!

Gość • Środa [16.09.2020, 09:10:20] • [IP: 5.173.137.**]

Ta cala straszna wiejska to nieudaczniki niemca w dupe wchodzą a Polaków karają jak i gdzie popadnie miedawac pienoedzy ns nierobów i zlikwidowac bande starych milocjantow co kiedys ludzi palkami bili niewinnych

raus • Środa [16.09.2020, 08:44:58] • [IP: 80.54.236.***]

Trzeba było go spytać, ile razy tak zaparkował w Niemczech oraz, czy ma" gelbe Papiere" ;/

Gość • Środa [16.09.2020, 08:42:29] • [IP: 83.20.82.***]

WŁADZE SWINOUJSCIA POWINNI ZAMKNĄC RUCH SAMOCHODOWY MIĘDZY NIEMCAMI, PRZEZ NICH DOCHODZI DO WIELU NARUSZENI KOLIZJI, WSZĘDZIE ŁAMIĄ PRZEPISY A ICH JAZDA GRANICZY Z DURNOTĄ I NIEBEZPIECZENSTWEM, DOSTAŁ KARE A CIEKAWE ILE POLAK BY DOSTAŁ, HANBA I SZCZYT BEZCZELNOSCI SZWABÓW.ZAMKNĄC RUCH I TO SZYBKO.

Gość • Środa [16.09.2020, 06:30:15] • [IP: 178.235.147.***]

Efekt przyzwolenia, na jazdę bez świateł mijania, parkowania gdzie popadnie, jazdy pod prąd, i inny występów. Kolorowi w Niemczech nie dają im spokoju, to najechali to miasto, jak szarańcza.

Gość • Środa [16.09.2020, 05:43:06] • [IP: 46.231.58.***]

Do cholery samochód był pod niemiecką rejestracja ale właściciele tego samochodu była jakaś arabska rodzina, byłem na plaży to widziałem. A Ty idiotyczny gościu nie pisz bzdurę że Niemiec się Pakosz 1945 był koniec panoszenia

Oglądasz 1-25 z 132
■ W związku z trwającą pandemią, obchody 81. rocznicy agresji Związku Radzieckiego na Polskę oraz Dnia Sybiraka zostaną upamiętnione poprzez złożenie kwiatów przez władze samorządowe, związki kombatanckie oraz delegacje szkół miejskich pod pomnikiem Zesłańców Sybiru – Skwer Zesłańców Sybiru (u zbiegu ulic Władysława Sikorskiego i Monte Cassino) w dniu 17 września 2020 r. o godz. 11.00. Osoby zainteresowane upamiętnieniem Święta, mogą w ciągu całego dnia składać wiązanki kwiatów i zapalać znicze. Powyższe rozwiązanie podyktowane jest zachowaniem obowiązujących środków ostrożności w ramach trwającej epidemii ■ Nie żyje „Baca” Wojciech Hawryszuk. Tworzył festiwal FAMA. Dyrektor Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach w latach 2002 – 2003. Społecznik, publicysta, animator kultury. Zmarł nagle, w piątek 11 września. Miał 68 lat. ■ Koronawirus w internacie Zespołu Szkół Morskich! Uczniowie na kwarantannie. W związku z potwierdzonym zakażeniem u ucznia wprowadzono zdalne nauczanie dla klasy Technikum Logistycznego (27 uczniów) do 20.09.2020r. Uczniów wraz z rodzinami objęto 10 dniową kwarantanną. W internacie w wydzielonej części budynku 10 dniową kwarantannę odbywa 12 dzieci ■ W rejonie ulic Karsiborskiej i Portowej toczą się prace związane z doprowadzeniem dróg i mediów oraz rewitalizacją terenów powojskowych pod przyszłe Centrum Usług „Mulnik”, które będzie służyć lokalnym przedsiębiorcom. 5,5 hektara powierzchni terenu powojskowego zostało oczyszczone z przedmiotów niebezpiecznych, a zdegradowane budynki rozebrane ■ Joanna Agatowska – kiedy będziemy mogli cieszyć się obniżonymi kosztami ? Obawiam się, że nigdy! Wciąż dochodzić Wam będą nowe zadania, za które płacimy wszyscy! ■ Sylwia Marszałek: „dziwi mnie, że koszt przetworzenia odpadów segregowanych jest w zaproponowanym cenniku wyższy od odpadów zmieszanych” ■ S.Marszałek – część nowej kalkulacji jest dla mnie niejasna ; zadałam pytania zarządowi liczę dziś na odpowiedź! ■ Przewodniczący zarządu CZG RXXI: „Planujemy zbudowanie w Slajsinie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1 megawata. Zakład będzie wtedy niezależny energetycznie.” ■ Chrzanowski: „574 000 metrów sześciennych – o takiej pojemności kwaterę na odpady chcemy zbudować – powinna wystarczyć na ok. 14 lat ■ Zdaniem zarządu podwyżka cen za przyjęcie odpadów jest niezbędna! ■ Jarosław Jaz został nowym rzecznikiem prezydenta Świnoujścia - pracował w mediach Polska Press od 2013 roku. Prace rozpoczął w urzędzie miasta dzisiaj (1 września br.) ■