POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [13.10.2020, 23:11:44] • Polska

Bank Pocztowy oferuje specjalny rachunek dla nastolatków Konto w Porządku Start – dobry start w przyszłość

Bank Pocztowy oferuje specjalny rachunek dla nastolatków Konto w Porządku Start – dobry start w przyszłość

fot. Organizator

Z myślą o osobach dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze światem finansów Bank Pocztowy przygotował specjalną ofertę. Konto w Porządku Start, którego prowadzenie jest bezpłatne, to propozycja skierowana do młodszych klientów, między 13 a 25 rokiem życia. Jednak teraz jeszcze łatwiej rachunek założą osoby małoletnie, do 18 roku życia. Można tego dokonać w dowolnej placówce Banku Pocztowego lub Poczty Polskiej, przedstawiając jedynie ważną legitymację szkolną. Posiadacze Konta w Porządku Start uzyskują dostęp do bankowości online, a także kartę płatniczą do rachunku.

Bank Pocztowy w ramach swojej oferty Konto w Porządku oferuje wariant „Start” - dla młodych pomiędzy 13 a 25 rokiem życia. Najmłodsi Klienci, do 18 roku życia, mogą teraz łatwiej założyć bezpłatne w prowadzeniu konto w placówce Banku lub Poczty w obecności rodzica lub prawnego opiekuna – wystarczy pokazać pracownikowi ważną legitymację szkolną. Alternatywnie, można przedstawić dowód osobisty lub paszport. Z chwilą założenia konta młody Klient uzyskuje dostęp do nowoczesnej bankowości online EnveloBank – internetowej oraz mobilnej, kartę płatniczą oraz płatności mobilne Apple Pay i Google Pay. W najbliższych tygodniach będzie mógł także korzystać z Blika.

– Nasza oferta dla młodych cieszy się dużym powodzeniem – w okresie od czerwca do października Konto w Porządku Start było co piątym zakładanym rachunkiem w naszym Banku – mówi Karolina Stefanowicz, Dyrektor Departamentu Produktów Depozytowych i Ubezpieczeń Banku Pocztowego. – To dla nas bardzo pozytywny sygnał, szczególnie jako przejaw realizacji naszej strategii biznesowej – otwierania się na młodych, a także pozyskiwania nowych klientów. To świadczy również o tym, że stajemy się bankiem coraz bardziej atrakcyjnym dla młodych – coraz bardziej cyfrowym i skrojonym na miarę tych, którzy szukają prostych i nowoczesnych rozwiązań – dodaje Karolina Stefanowicz.

Dzięki Kontu w Porządku Start osoby między 13 a 18 rokiem życia mogą gromadzić oszczędności i samodzielnie dysponować swoimi pieniędzmi – wypłacać, robić przelewy, a także dokonywać płatności kartą, telefonem czy zegarkiem. Konstrukcja oferty zakłada, że młody Klient zakłada indywidualny rachunek, a powyższe czynności może wykonywać bez dodatkowej zgody przedstawiciela ustawowego w ramach tzw. limitu zwykłego zarządu, czyli definiowanej przez rodzica/opiekuna łącznej kwoty wypłat, przelewów i płatności kartą.

Więcej o ofercie Konto w Porządku Start na stronie internetowej Banku Pocztowego: www.pocztowy.pl/indywidualni/konto-w-porzadku/start.html.

Bartosz Trzciński
Rzecznik Prasowy


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ W związku z wprowadzeniem czerwonej strefy turniej VIII Mistrzostwa Świnoujścia w Scrabble zostaje odroczony ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 23.10.20 znowu 17 osób (7 kobiet w średnim wieku, 4 starsze kobiety, 4 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn) ■ Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na 22.10.20 m. Świnoujście – 17 osób (9 kobiet w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 4 mężczyzn w średnim wieku, 3 starszych mężczyzn) ■ Urząd Miasta Świnoujście: Sześć osób aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim w związku ze stwierdzeniem u nich wirusa SARS-CoV-2. Większość pracowników, którzy w ostatnich dniach przebywali na kwarantannie, po jej zakończeniu i negatywnym wyniku w kierunku obecności wirusa, wróciło już do pracy. Na kwarantannie pozostają trzy osoby - informuje Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście z Biura Informacji i Konsultacji Społecznych ■ Promenada zmienia kolor? Po ostatnich wichurach i sztormie, promenada zmieniła wygląd. Przybrała typowo jesienne barwy. Wiatr, który łamał i wyrywał drzewa z korzeniami, znacznie przerzedził ich korony. Spadło mnóstwo liści i igieł, to normalne przy jesiennych porywach wiatru. Jednak wietrzna pogoda skończyła się w czwartek, a skutki widać do tej pory ■