POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [20.10.2020, 12:23:45] • Świnoujście

Mistrzostwa Polski w taekwondo

Mistrzostwa Polski w taekwondo

fot. Organizator

16-18 października 2020 w Puławach odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w taekwondo olimpijskim.

Do zawodów zgłoszonych została siedmioro zawodników z ULKSW Pomorze wraz trenerem Sławomirem Błażejczykiem.

Mistrzostwa Polski w taekwondo

fot. Organizator

Pierwszego dnia w rywalizacji udział wzięli chłopcy:
Jan Walkowiak, Kryspin Nowotnik, Aleksander Partyka, Jakub Ambroszczyk, Kajetan Rupar oraz Szymon Knobloch. Szymon Knobloch zdobył srebro w najcięższej kategorii, a Kajetan Rupar brąz w kategorii do 41 kg.

Mistrzostwa Polski w taekwondo

fot. Organizator

Z pozostałe grupy najbliżej medalu był Jakub Ambroszczyk, który przegrał wyrównaną walkę repasażową.

Mistrzostwa Polski w taekwondo

fot. Organizator

Drugiego dnia wystartowała nasz jedyna dziewczyna - Wiktoria Partyka, która wywalczyła brązowy medal po zdecydowanym zwycięstwie w walce repasażowej.

Mistrzostwa Polski w taekwondo

fot. Organizator

W sumie nasz klub zdobył trzy medale - jeden srebrny i dwa brązowe.

Sławomir Błażejczyk


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem ■
■ Ogrody działkowe Nad Zalewem z przerwą w dostawie prądu 24 listopada ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Obszar Świnoujście w dniach: 2020-11-24, w godzinach: 24 lis 08:00 - 24 lis 17:00 w miejscowości Świnoujście ogrody działkowe Nad Zalewem■ Piątek: Świnoujski strajk kobiet protestował z hasłem: Macie krew na rękach. Część uczestników została spisana przez policję ■ Co za czasy. Nie było wolnej karetki, a 71 - letniego mężczyznę do śmigłowca LPR-u przewieziono prywatnym samochodem w asyście wozów strażackich! Zobacz film! ■ Rada Miasta Świnoujście jednogłośnie przyjęła apel do Premiera Rządu R.P. o natychmiastowe wstrzymanie przetargu na tereny świnoujskiego oddziału Morskiej Stoczni Remontowej "Gryfia"S.A. ■ Infolinia dla Seniorów powyżej 70 lat: w ramach programu „Wspieraj Seniora” - 22 505 11 11 Jeśli jesteś Seniorem, który skończył 70 rok życia, nie masz rodziny, znajomych lub sąsiadów, którzy mogliby Ci pomóc w zakupach, zadzwoń na infolinię ■ Z informacji przekazanych nam przez poznańską prokuraturę wynika, że w trakcie brawurowej akcji żandarmów zatrzymano 5 osób: 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne oraz zarekwirowano kokainę i marihuanę. Sprawa może mieć charakter rozwojowy, w tle pojawiają się poważne zarzuty. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty dotyczące posiadania, wprowadzenia do obrotu substancji psychotropowych, udzielania środków innym osobom oraz udzielania celem osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej. - Wszczęte 25 października śledztwo dotyczy wprowadzenia do obrotu w Świnoujściu i Wolinie substancji psychotropowych, w tym kokaina i inne. Śledztwo prowadzi oddział Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie, zatrzymano 3 żołnierzy i 2 osoby cywilne przedstawiono im zarzuty z art. 56 ust.1, art. 58. ust. 1, art. 59 ust. 1 i 62. ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W trakcie przeszukań zabezpieczono narkotyki: marihuanę i kokainę – informuje rzecznik poznańskiej prokuratury, Łukasz Wawrzyniak ■ Ponad 200 pracowników i 100 kooperantów stoczni na bruk? Przyszły nabywca terenów stoczniowych w Świnoujściu nie będzie mógł prowadzić na nich działalności stoczniowej. - Ta decyzja będzie miała istotny wpływ na stan zachodniopomorskiej gospodarki morskiej - alarmuje Zachodniopomorski Klaster Morski. I pisze list otwarty ■