POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [23.11.2020, 19:43:07] • Szczecin

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej – wpadł w ręce szczecińskich Wywiadowców

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej – wpadł w ręce szczecińskich Wywiadowców

fot. Policja

Policjanci z Referatu Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie w miniony weekend podjęli pościg za kierującym Audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna na widok radiowozu zdecydowanie przyspieszył i próbował uciec. Jak się później okazało, miał powody do ucieczki.

Policjanci z Referatu Wywiadowczego Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie w czasie patrolu zauważyli samochód osobowy, którego kierujący wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy. Mundurowi postanowili zatrzymać ten pojazd do kontroli drogowej. Mimo włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący samochodem osobowym nie reagował na polecenia nakazujące zatrzymanie pojazdu i zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli za nim. Po pościgu „Wywiadowcy” natychmiast zatrzymali 34 – latka, który w trakcie czynności naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy.

Podczas kontroli szybko wyszło na jaw, że mężczyzna jest nietrzeźwy – badanie wykazało, że w wydychanym powietrzu miał blisko 1,6 promila. Prokurator Prokuratury Rejonowej Szczecin Zachód zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Teraz nieodpowiedzialny kierowca będzie odpowiadał przed sądem.

ZKS KMP


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

GośćGość • Wtorek [24.11.2020, 14:10:24] • [IP: 81.219.190.**]

Wyrwali chwasta bardzo dobrze, żeby tylko" wolne sądy" go nie uniewinniły bo jest postępowo lewicowo liberalny i róbta co chceta.

Gość • Wtorek [24.11.2020, 11:40:51] • [IP: 167.114.102.***]

Nie miał obowiązku się zatrzymywać przed systemowymi pachołami. Zresztą oni już nie są policjantami, tylko cieciami w firmie, która jest zarejestrowana jako firma w USA.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Rozpoczyna się rejestracja szczepień dla seniorów 80+. Co warto wiedzieć? W piątek (15 stycznia 2021 roku) w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły rozpocznie się rejestracja dla osób, które ukończyły 80 lat na szczepienia przeciw COVID-19. Od 22 stycznia ruszy rejestracja dla osób, które ukończyły 70. rok życia. Szczepienia rozpoczną się 25 stycznia. Zarejestrować można się telefonicznie szpitalu pod numerem telefonu 91 32 67 404 lub osobiście w rejestracji. Rejestracja będzie odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00. ■ Na przeważającym obszarze kraju prognozowana jest śliskość nawierzchni dróg spowodowana marznącą wilgocią oraz szronem - szczególnie nad ranem ■ Zmarł Tadeusz Gala: były wiceprezydent Świnoujścia, oddany miastu i jego mieszkańcom ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■