POGODA

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [29.05.2023, 16:37:55] • Świnoujście

Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w biegu 3-godzinnym

W niedzielę 28 maja na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22 po raz pierwszy odbyła się impreza biegowa Otwarte Mistrzostwa Świnoujścia w biegu 3-godzinnym zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" oraz Stowarzyszenie Biegacze Świnoujście, skupiające pasjonatów biegów ekstremalnie długich.

Na starcie stanęło 32 zawodników: 18 mężczyzn i 14 kobiet. Pierwszy raz wykorzystano elektroniczny pomiar czasu „Gepard". Bieg nie należał do najłatwiejszych 3 godziny kręcenia się po bieżni.

Po zakończeniu wręczono puchary dla sześciu najlepszych zawodniczek i zawodników biegu, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medal ufundowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz".