POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [20.11.2023, 08:28:52] • 安inouj軼ie

安inouj軼ianka w „Szansie na sukces”. Natalia nie wygra豉 ale jury doceni這 jej talent!

安inouj軼ianka w „Szansie na sukces”. Natalia nie wygra豉 ale jury doceni這 jej talent!

fot. Mieszkaniec

Kolejna reprezentantka miasta by豉 blisko celu. Jury popularnego programu TVP by這 pod wra瞠niem jej wyst瘼u. Ostatecznie jednak to nie ona otrzyma豉 bilet do Opola. Program zaprezentowany w niedziel na antenie TVP dowi鏚 jednak, 瞠 w 安inouj軼iu warto szuka zdolnych, m這dych ludzi, kt鏎zy maj szans zachwyci og鏊nopolsk publiczno嗆. Z takim przekonaniem do Warszawy pojecha z Natali Tuszy雟k 鈍inoujski „這wca talent闚, Bart這miej Czy篡k, kt鏎y wraz ze swoim odkryciem pojawi si tak瞠 na planie telewizyjnej „Szansy”.

Ostatecznie jednak to nie 鈍inouj軼ianka pojedzie na koncert debiut闚 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ju sam fakt wyst瘼u w finale tego telewizyjnego show TVP jest dla niej sukcesem i mo瞠 otworzy jej 軼ie磬 do kariery na profesjonalnej scenie. Trzymamy kciuki!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 72, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-25 z 72

Go嗆 • Czwartek [23.11.2023, 16:40:22] • [IP: 92.118.164.***]

Pa Bartek to ma wielkie porcie na szklo.A dziewczyna za酥iewa豉 pi瘯nie i na jej miejscu zg這si豚ym si do the voice... ale bez Bartka..

Go嗆 • 字oda [22.11.2023, 23:36:02] • [IP: 37.47.186.***]

O losie. υwca talent闚 🤣🤣🤣 Bart這miej 🤣🤣🤣🤣. Tylko w 安inouj軼iu to jest mo磧iwe 瞠by taki Bartu tak awansowa spo貫cznie.

Go嗆 • 字oda [22.11.2023, 11:11:47] • [IP: 37.47.139.**]

Jeste軼ie podli, ja gratuluj odWagi i strasznie Du篡 talent ma pani

Go嗆 • 字oda [22.11.2023, 03:20:48] • [IP: 69.157.60.***]

Natalio gratulacje serdeczne, masz super talent jestes wspaniala dziewczyna dasz rade.Ps hamskimi komentarzami sie nie zrazaj zwykla ludzka zazdrosc.

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 20:55:39] • [IP: 83.26.238.***]

Pi瘯nie. Gratuluj talentu. Bardzo trudna piosenka. Nasza Gwiazda.

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 17:51:52] • [IP: 46.205.132.**]

Podsumuj wpisy: nasza przedstawicielka zaspiewala prezentuj帷 wysoki poziom wokalny, trafiaj帷 na trudn technicznie piosenk (Aguilery, to m闚i samo za siebie). Zastrze瞠nia co najmniej kilku forumowiczow wzbudzil image sceniczny, np.tatua, a ktos napisal cos dla mnie ciekawego, bo od dawna swinoujskosc tak odbieram:" ...ale zachowanie cwaniackie typowe dla 安inouj軼ia; jednak og鏊nie pozytywnie". O, i to ostatnie, uwa瘸m, jest najwa積iejsze - muzycznie i nawet zasadniczo w rozmowie zaprezentowala sie Natalia dobrze. Ja ponizej skrytykowalem tatua i wyrazi貫m zdziwienie, 瞠 jeszcze nie przeje盥瘸豉 przez tunel, no ale to sprawy drugorzedne. Pochwalic nalezy wysokie umiej皻nosci wokalne i odwag, bo zawsze wystawienie sie na os康 tak szerokiej publicznosci to akt odwagi. I nie da豉 plamy, powt鏎z, zaspiewa豉 czysto, pokonujac trudnosci techniczne, ktorymi piosenka Aguilery by豉 naje穎na.

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 15:14:04] • [IP: 185.210.36.***]

09:58:04] • [IP: 176.221.122.***] - nie rozsmieszaj, sporo wykonawcow ma krzy瞠, a nawet sa tacy, ktorzy maja odwrocone krzy瞠 - (swoj nagrode odbior najp騧niej po smierci od samego diab豉). Konstytucja daje prawo do wyrazania wiary w przestrzeni publicznej, muzulmanskuej, protestanckiej, katolickiej." Kon-sty-tu-cja!, Kon-sty-tu-cja!"■■ 10:54- o, menel sie odezwa, s這wnictwo wskazuje

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 15:13:17] • [IP: 88.218.253.***]

Ludzie ogarnijcie si ! Zanim napiszesz g逝pi komentarz, zastan闚 si na co Ciebie sta i co dajesz dobrego innym.

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 14:42:17] • [IP: 2.106.93.**]

No nie….. talentu specjalnego to ja w niej nie widz

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 14:10:39] • [IP: 176.221.122.***]

Czasami ogl康a貫m" Szans na sukces " i z tego co pami皻am, to kobiety by造 zawsze normalnie, skromnie ale od鈍i皻nie ubrane, z naturaln fryzur i naturalnymi cz窷ciami twarzy. W konkurencji programu " Szansa na sukces " zawsze chodzi這 o walory g這sowe i zdolno軼i piosenkarskie. Tutaj wygl康 bardziej kojarzy si wyst瘼ami na wiejskich odpustach ! Dlaczego nikt jej nie doradzi jak ma si zewn皻rznie zaprezentowa ? Ale je瞠li pracuje w gastronomii to mo瞠 by pow鏚 do awansu w hierarchii personelu . Nie ogl康a貫m, ale je瞠li prawd jest jak poni瞠j napisano, 瞠 powiedzia豉, 瞠 90 % mieszka鎍闚 pracuje w turystyce, to s堯w brakuje na ocen.

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 10:54:05] • [IP: 46.112.2.**]

Dla was k..rwy to lepiej nic nie robi i tylko komentowanie zza klawiaturki, id jedna z drugim powiedz dziewczynie w twarz 瞠 jest h..owa

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 10:03:26] • [IP: 92.118.167.**]

Teraz b璠zie 酥iewa do kotleta na kelnerce ahaha

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 09:58:04] • [IP: 176.221.122.***]

Mam w徠pliwo軼i, czy na taki wyst瘼 powinno si zawiesza krzy na piersi. Przecie chodzi o 酥iewanie, a nie o propagand wyznaniow !! Kto nie doradzi, a sama nie wpad豉 na to, 瞠 bierze udzia w audycji telewizyjnej, nie ko軼ielnej. Przychodzi na my郵 przys這wie " Dlaczego. ...

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 09:26:53] • [IP: 79.161.223.***]

Co ta mlodziez taka spuchnieta?

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 07:46:50] • [IP: 84.40.215.***]

Ja ju si pogubi豉m. Bartek w ko鎍u jest" 這wc talent闚" czy" blogerem kulinarnym". 😵‍💫

Go嗆 • Wtorek [21.11.2023, 06:44:31] • [IP: 178.238.252.**]

Mimo wszystko, gratulacje za odwag.

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.11.2023, 23:01:49] • [IP: 37.47.150.**]

Sk康 to dziewcz pochodzi ?? Tzn miejsce urodzenia?.

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.11.2023, 22:17:09] • [IP: 37.225.23.**]

Mo瞠 i ma talent ale z t tusz nie ma szans

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.11.2023, 21:05:25] • [IP: 94.254.171.**]

υwca talent闚 haha, ten go嗆 ma spojrzenie jak by godzin temu zwia z psychiatryka haha, widzia貫m jego wyst瘼 Stachurskiego To ja typ niepokorny, pora磬a...

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.11.2023, 20:09:46] • [IP: 91.216.213.***]

ma szans ale tylko je瞠li chodzi o wag.

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.11.2023, 19:08:04] • [IP: 89.151.35.***]

Gratuluj odwagi!

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.11.2023, 18:42:22] • [IP: 46.113.8.**]

DO IP:37.248.211 To mo瞠 czas zmieni 穎n??🤣bo widz 瞠 melasa nie tworzy si tylko od tatua篡...

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.11.2023, 18:27:12] • [IP: 46.205.136.***]

, 17:07:46] • [IP: 87.102.114.**] fundamentalna pomy趾a, w czym jak w czym, ale w muzyce pop liczy si TAK浩 image, styl bycia, spos鏏 zaprezentowania si. No i pojawi si w tym programie w徠ek o 安inouj軼iu, mamy tego nie ocenia, nie napisa, jak to odebrali鄉y?

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.11.2023, 18:24:13] • [IP: 89.174.73.**]

A ja powiem tak.. Za酥iewa豉 poprawnie podoba這 mi si, wygl康u nie komentuje bo tego si nie wybiera, ale zachowanie cwaniackie typowe dla 安inouj軼ia jednak og鏊nie pozytywnie

Go嗆 • Poniedzia貫k [20.11.2023, 18:23:55] • [IP: 46.205.136.***]

17:11:56] • [IP: 91.231.122.***] wpisz w wyszukiwark" Tvp VOD_ Szansa na sukces", tam pod du篡m kadrem z Sierockim b璠 poszczeg鏊ne odcinki" Szansy", ale ty kliknij na ten wielki kadr, to jest ostatni odcinek emitowany 19 listopada.

Ogl康asz 1-25 z 72
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w 安inouj軼iu - w czwartek, 30 listopada o godz. 11:00 - serdecznie zaprasza dzieci oraz wszystkie inne osoby zainteresowane na spotkanie z Micha貫m Juszczakiewiczem, podsumowuj帷e obchody Roku Miko豉ja Kopernika. Tytu spotkania: „Przed imieninami Miko豉ja”. Zapraszamy do Biblioteki G堯wnej, ul. Pi連udskiego 15. Wst瘼 wolny! ■