iswinoujscie.pl • Wtorek [29.01.2019, 18:41:48] • Polska

Dla wędkarzy i nie tylko

Dla wędkarzy i nie tylko

fot. Organizator

Początek lutego przysporzy okazji do spotkań wielbicielom wędkowania, amatorom aktywnego spędzania czasu nad wodą, podróżowania, a także tym, którzy interesują się łowiectwem, sztuką przetrwania oraz strzelectwem. W dniach 1-3 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich równolegle odbywać się będą Targi Wędkarskie RYBOMANIA, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX, Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Militarne, Outdooru SURVIVAL FORCE EXPO i Targi Strzelectwa SHOOTING PRO. Na wszystkie wydarzenia obowiązuje jeden bilet. Bilety dostępne są na bilety.mtp.pl oraz w kasach w dniach trwania targów.

Wędkarskie emocje na targach RYBOMANIA

RYBOMANIA to największe targi wędkarskie w Europie, podczas których prezentowane są nowości na każdy kolejny sezon. I to właśnie dlatego udział w tym wydarzeniu co roku bierze ponad 50 tys. wędkarzy! Podczas tegorocznej edycji targów pojawi się blisko 200 producentów i dystrybutorów czołowych marek wędkarskich. Zaprezentują kilkaset nowości – najnowszych modeli wędek, kołowrotków, przynęt, zanęt. Nie zabraknie też sprzętu turystycznego i odpowiedniej odzieży.

– Firmy działające w branży wędkarskiej nieustannie pracują nad nowymi modelami sprzętu, który pozwola wędkarzom na jeszcze większą skuteczność. Ale nie tylko o skuteczność chodzi w wędkarstwie. Wędkarze w Polsce to ponad dwumilionowa społeczność. Dzięki rozwojowi social mediów szybko w tej grupie zaistnieli trendsetterzy. To oni nadają teraz ton temu jak ma wyglądać wędkarz XXI wieku i jakiego sprzętu używać. Firmy również same kreują influencerów, którzy dzieląc się swoimi sukcesami promują przy okazji najnowszą ofertę – informuje Bartosz Dembiński, dyrektor projektu RYBOMANIA. Warto podkreślić, że podczas targów na większości stoisk będzie prowadzona sprzedaż. To wyjątkowa okazja, by doskonałej jakości sprzęt nabyć w atrakcyjnych cenach.

Targi RYBOMANIA to także atrakcje. Zaplanowano wiele szkoleń, prezentacji i premier. Motywem przewodnim tegorocznej RYBOMANII nie tylko w Poznaniu jest promocja wędkarstwa wśród dzieci i młodzieży. Organizator wraz z partnerami przygotowuje szereg zabaw, które mają na celu zainteresowanie tematem, zachęcenie do działania i edukację młodych wędkarzy.

Podczas tegorocznej RYBOMANII zwiedzający targi będą mogli również sami spróbować swoich sił w walce z dużą rybą na specjalnych symulatorach holu ryby. To niezwykłe urządzenie dostępne będzie na kilku stoiskach. Pozwala ono nie tylko na testowanie „na sucho” wędkarskiego sprzętu, ale także na sprawdzenie własnych umiejętności wędkarskich w potyczce z walczącą rybą. W tym roku na RYBOMANII będzie można sprawdzić się w walce z wirtualnymi gigantycznymi karpiami oraz sumami, co zapowiada się niezwykle ciekawie i niewątpliwie będzie atrakcją targów. Emocje gwarantowane!

Więcej informacji: www.rybomania.com.pl

Źródło: http://mmswinoujscie.pl/artykuly/58104/