iswinoujscie.pl • Czwartek [19.11.2020, 04:51:20] • Polska

Nowość! Deska Total Reflect Plus M od Viledy – nowe rozwiązanie, szybsze prasowanie!

Nowość! Deska Total Reflect Plus M od Viledy – nowe rozwiązanie, szybsze prasowanie!

fot. Organizator

Codzienne prasowanie szybkie i dokładne? Z nową wersją deski Total Reflect marki Vileda to możliwe – model jest teraz dostępny w mniejszym rozmiarze M. Ta zaawansowana technologicznie deska zmieni Twoje podejście do prasowania.

Pokrowiec z metaliczną warstwą
Deska Total Reflect M jest wyposażona w pokrowiec ze 100% warstwą metaliczną, który zapewnia całkowite odbicie pary z powrotem do prania. Technologia ta zapobiega skraplaniu się pary pod deską i przyspiesza proces prasowania. Już jednostronne prasowanie pozwoli Ci na osiągniecie satysfakcjonujących efektów – ubrania i tkaniny są idealnie gładkie i pozbawione jakichkolwiek zagnieceń.

W pełni wyposażona
Ten model deski posiada wszystko to, co sprawia, że prasowanie jest tak proste, jak to tylko możliwe. Jest wyposażona w dużą podstawkę pod żelazko lub stację parową, złącze elektryczne oraz antenkę podtrzymującą przewód żelazka. Praktycznym rozwiązaniem są specjalne otworki na wieszaki – możesz umieścić na nich wyprasowane ubrania. Dzięki tym udogodnieniom prasowanie jest komfortowe nawet przy dużej ilości prania.

W sam raz
Deska Total Reflect M ma blat optymalnej wielkości – 120x38 cm. Taki rozmiar idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i przechowywaniu. Jest również całkowicie bezpieczna, dzięki systemowi Kid Safe, który zapobiega przypadkowemu złożeniu czy rozłożeniu np. przez dzieci.

Cena: 179,99 zł

Więcej informacji na: www.sklep.vileda.pl/produkt/deska-do-prasowania-viledatotal-reflect-plus-m.php

Anna Rogoźnicka
Senior PR & Content Marketing Specialist

Źródło: http://mmswinoujscie.pl/artykuly/68288/