POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.11.2025, 16:37:16] • Świnoujście

Max Liga debiutuje w Świnoujściu! Wielkie bokserskie emocje już 8 listopada!

Max Liga debiutuje w Świnoujściu! Wielkie bokserskie emocje już 8 listopada!

fot. Organizator

Niebywała okazja, by zobaczyć amatorskich pięściarzy w akcji – po raz pierwszy w naszym mieście!

Już w sobotę, 8 listopada 2025 roku, po raz pierwszy do naszego miasta zawita Max Liga – ogólnopolska, amatorska inicjatywa bokserska, która daje szansę na sprawdzenie swoich umiejętności na ringu pięściarzom niezrzeszonym w zawodowych federacjach. To idealny moment, by na żywo przekonać się, jak wielki potencjał drzemie w amatorskim boksie.

Całe przedsięwzięcie zostało objęte Patronatem Pani Prezydent Miasta Świnoujście, co podkreśla znaczenie tej inicjatywy dla rozwoju sportu w naszym mieście. Wydarzenie wspiera również szerokie grono lokalnych sponsorów, dzięki którym możliwe jest zorganizowanie zawodów na najwyższym poziomie.

📅 Szczegóły Imprezy
Data: Sobota, 8 listopada 2025 roku
Miejsce: Hala Sportowa OSIR (Ośrodek Sportu i Rekreacji)
Godzina rozpoczęcia walk: 15:00
Wstęp: 40 zł

Serdecznie zapraszamy mieszkańców, kibiców oraz wszystkich entuzjastów sportu do spędzenia tej soboty na emocjonującym widowisku. Przyjdź i wesprzyj naszych lokalnych bohaterów!


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość Fan BOKSU • Niedziela [09.11.2025, 21:35:23] • [IP: 37.248.163.***]

Wyrównane walki bokserskie Fajna atmosfera - ciekawe wydarzenie sportowe Moje gratulacje dla Pana Daniel Białka i wszystkich dzięki którym BOKS powrócił do Świnoujścia Proszę o więcej

Gość • Sobota [08.11.2025, 14:51:26] • [IP: 93.159.42.***]

A bokser z PAlACU będzie?

Daniel • Czwartek [06.11.2025, 13:32:49] • [IP: 5.185.203.**]

Nareszcie coś się dzieje w Świnoujściu, bilety w normalnej cenie. Dla mnie super na pewno będę!! Gratulacje Non stop boks za organizacje !!

Zdziwiony kibic • Czwartek [06.11.2025, 10:58:06] • [IP: 89.64.20.***]

Fajna inicjatywa, aczkolwiek przy amatorskim poziomie, i zachęcaniu kibiców, wstęp zdecydowanie za drogi. W całek Polsce tego typu imprezy są za darmo, lub przysłowiowe 10zł...

Gość • Środa [05.11.2025, 19:54:30] • [IP: 89.151.22.**]

Warto zaznaczyć że organizatorem tego sportowego wydarzenia jest Klub Bokserski Non Stop Boks Świnoujście.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■